tagasi

pealeht

kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pottahjud (galerii)

Pottahjud ehk kahhelahjud on kaunid ning ajale vastupidavad. Pottahi on võimalik teha nii lihtsa funktsionaalse kujuga, kui ka soklite ning karniisidega kaunistatuna.  Erinevate potitootjate valikust leiab valmiva ahju jaoks nii sobiliku kuju, kui ka sobilikku värvi glasuuriga potid.

 

Plekk-kestaga ahjud ehk plekkahjud (galerii)

Plekk-kestaga ahju saab teha nii kandilise kui ka ümara. Nii klaasuksega, kui malmuksega. Ahjukest on võimalik eelnevalt sobivas värvitoonis pulbervärviga värvida.

Viimastel aastatel on järjest populaarsemaks muutunud ümmarguse kestaga klaasustega ahjud, mida tellitakse ka uuselamutesse kaminate asemel.
Vaata ka RAL värvikaarti!

 

Tellisahjud (galerii)

Tellisahi on võimalik teha krohvitud viimistlusega. Kasutada saab erinevaid krohve ning erinevaid krohvimistehnikaid (käsikrohv). Krohvi võib omakorda värvida. Võimalik on kasutada looduslikust kivist, tellistest või kahhelplaatidest kaunistuselemente. Soovi korral võib tellisahju laduda ka punastest tellistest puhta vuugiga.

 

 

 

 

 

 

 

plekkahjude ehitus, plekkahjud, plekkahi, tellisahjude ehitus, tellisahjud, tellisahi, glasuurahjude ehitus, glasuurahjud, kahhelahjud, glasuurahi, kahhelahi, pottsepp, potsepatööd